Pilnā biznesa apkalpošana

Par mūsu uzņēmumu

Mēs – tā ir ADVISER komanda. ADVISER finansu un grāmatvedības virziens dibināts 2002. gadā, un katru dienu mēs darām to, kas mums padodas vislabāk – rūpējamies par to, lai mūsu klientu grāmatvedība būtu kārtībā.

Mūsu klienti – Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi. Mēs ar lielu cieņu un uzmanību izturamies pret saviem klientiem, ņemam vērā viņu vēlēšanās, nepastarpināti piedalāmies mūsdienīgu finansu uzskaites un ekonomiskās analīzes formu un metožu izstrādē un ieviešanā, kas palīdz mūsu klientiem novērtēt un paaugstināt savas saimnieciskās darbības efektivitāti.

Firmas kolektīvu veido grāmatveži ar augstāko universitātes izglītību un ilggadīgu darba pieredzi. Tagad firma apkalpo uzņēmumus ar dažādiem darbības virzieniem: vairum un mazumtirdzniecība, ražošana, celtniecība, transports un pakalpojumi.

Mēs esam gatavi nodrošināt kvalitatīvu grāmatvedības un nodokļu uzskaiti arī Jūsu uzņēmumam.

 

 

  • Pakalpojumi

    Mūsu firma ir gatava uz līguma pamata sniegt mazajiem uzņēmumiem atsevišķus grāmatvedības pakalpojumu veidus atkarībā no to izvēles.

  • Noderīgas saites

    Latvijas bankas noteiktie valūtas kursi, Uzņēmumu pārbaude pēc reģistrācijas numura, Likumi, VID publicētās datubāzes u.c.